Menu Content/Inhalt
Strona główna

Najnowsze komentarze artykułów

Rusza projekt "Rodzina - dom b...
Kredytowe Zaufanie
Elektroniczna Niebieska Skrzynka i Niebieski Telefon Zaufani...
29/08/14 15:40 czytaj całość
przez Ola

Wesołych Świąt
ZYCZENIA DLA WSZYSTKICH
Dolaczajac sie do tych zyczen zycze Wszystkim nadziei, wlasn...
22/12/12 15:43 czytaj całość
przez Ania

Finał konkursu "Miłość z podb...
Co dalej z "Listami Nadziei"
Piszę , bo śledze konkurs od początku. Wyczekiwałam jego zak...
13/07/12 19:46 czytaj całość
przez aurora

Finał konkursu "Miłość z podb...
Niebo napewno znow bedzie niebieskie...
Niebo napewno znow bedzie niebieskie i milosc i wiara i nadz...
21/06/12 11:54 czytaj całość
przez Anna R.

Historia jakich wiele
Wpisał: Anna Ryng   
27.10.2008.
"... Wiedziałam  po sposobie, w jaki sposób wjeżdżał do garażu, jaki on będzie  kiedy wejdzie do domu. Mogłam określić po sposobie w jaki będzie otwierał drzwi i zdejmował buty  czy powiesił swoją kurtkę, czy ją rzuci. Jeśli ją rzucił  to znaczyło, że powinnam ją powiesić na wieszaku i chodzić delikatnie. Jego humory przenosiły sie na cały dom. Dzieci miały takie same odczucia."

Komentarze (5) | Odsłon: 3551

Czytaj całość…
 
Specjalista od narkotyków w Punkcie Konsultacyjnym
Wpisał: Jacek Paszewski   
09.10.2008.

 Od 2 października w   Punkcie    Konsultacyjnym  Problemów Uzależnień i Przemocy Domowej przy ul. Reymonta 58 będzie dyżurował specjalista terapii uzależnienia od środków psychoaktywnych.

Wszystkich chętnych zapraszamy w każdy czwartek w godzinach 16.30 – 18.30. Z porad specjalisty członka MKRPA Pani Wioletty Wiśniewskiej  mogą korzystać zarówno młodzież jak  i rodzice zaniepokojeni zachowaniem swoich dzieci.
Informujemy także, że od listopada będzie możliwość pobrania od specjalisty testerów wykrywających obecność środków uzależniających w ślinie.

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 1169

 
Bez dowodu nie kupisz
Wpisał: Jacek Paszewski   
27.10.2008.

„Bez dowodu nie kupisz” to hasło nowej akcji, prowadzonej w Radomsku. Jej głównym zamierzeniem jest uświadomienie sprzedawcom, że dowody osobiste osób niepełnoletnich i dorosłych są identyczne. Akcja jest prowadzona w ramach ogólnopolskiej  kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł”. Jednym z jej najważniejszych celów jest promowanie konstruktywnych postaw, zdrowego stylu życia oraz atrakcyjnych dla dzieci i młodzieży zachowań prospołecznych jako alternatywy wobec wielu patologii, szczególnie picia alkoholu, zażywania narkotyków oraz stosowania przemocy.. W Radomsku organizatorem akcji jest Ośrodek Wspierania Rodziny, Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych  oraz Urząd Miasta.

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 1251

Czytaj całość…
 
Posiedzenie Komisji
Wpisał: Jacek Paszewski   
07.10.2008.
 We wtorek 7 października 2008 roku odbyło się spotkanie MKRPA. Ustalono, że od tej pory spotkania całej komisji będą odbywać się regularnie raz na kwartał. W każdy pierwszy wtorek miesiąca będą odbywać się natomiast spotkania przewodniczących zespołów. Nowym Przewodniczącym MKRPA w Radomsku został Pan Sławomir Kotlicki a Sekretarzem Pani Katarzyna Dudek.Serdecznie gratulujemy i witamy na pokładzie radomszczańskiej profilaktyki.

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 4457

 
Strona juz działa!
Wpisał: Jacek Paszewski   
01.10.2008.

Witam na nowej stronie Miejskiej Komisji Rozwiązywania  Problemów Alkoholowych. Zadaniem strony jest informowanie mieszkańców Radomska o podejmowanych przedsięwzięciach i działaniach MKRPA oraz przekazywanie informacji na temat ludzi i organizacji związanych z tym tematem.Zapamiętajcie nowy adres:

 

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 1118

 
Zobacz też…
«« start « poprz. 21 22 23 24 25 26 27 28 29 nast. » koniec »»

Pozycje :: 281 - 285 z 285

Gościmy

Sondy

Czy odwiedziłeś/łaś już nasz profil naFacebooku?
 

Licznik odwiedzin


Polecamy


 
 
DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU