Menu Content/Inhalt
Strona główna

Najnowsze komentarze artykułów

Rusza projekt "Rodzina - dom b...
Kredytowe Zaufanie
Elektroniczna Niebieska Skrzynka i Niebieski Telefon Zaufani...
29/08/14 15:40 czytaj całość
przez Ola

Wesołych Świąt
ZYCZENIA DLA WSZYSTKICH
Dolaczajac sie do tych zyczen zycze Wszystkim nadziei, wlasn...
22/12/12 15:43 czytaj całość
przez Ania

Finał konkursu "Miłość z podb...
Co dalej z "Listami Nadziei"
Piszę , bo śledze konkurs od początku. Wyczekiwałam jego zak...
13/07/12 19:46 czytaj całość
przez aurora

Finał konkursu "Miłość z podb...
Niebo napewno znow bedzie niebieskie...
Niebo napewno znow bedzie niebieskie i milosc i wiara i nadz...
21/06/12 11:54 czytaj całość
przez Anna R.

Piłkarskie zmagania sympatyków życia w trzeźwości
Wpisał: Jacek Paszewski   
09.11.2015.
W niedzielę 8 listopada, w hali Zespołu Szkolno-Gimnazjalnym nr 7 rozegrano Halowy Turniej Piłki Nożnej „Sympatyków życia w trzeźwości”.

Turniej zorganizowany już po raz siódmy pokazał  mieszkańcom miasta Radomska, że sport może być jednym z najlepszych działań profilaktycznych. Abstynenci swoją postawą udowadniają innym, że aktywność fizyczna na trzeźwo jest równie atrakcyjna, a przede wszystkim bezpieczna. Zagospodarowanie czasu jest zatem zapewnieniem innego rodzaju aktywności, stwarza możliwość odreagowania stresu w sposób zdrowy i niedestrukcyjny.

Podobnie jak przed rokiem, na pierwszym miejscu podium stanęli zawodnicy WOPR Radomsko. Drugie miejsce przypadło drużynie „Opoka” Opoczno, a  trzecie  „Viola” Bełchatów.

Najlepszym Strzelcem w turnieju  Łukasz Cieślik WOPR Radomsko. Najlepszym bramkarzem turnieju Łukasz Rozpara WOPR Radomsko.

Nagrody dla najlepszych wręczyli  prezes KWP „Szansa” Anna Kopeć, Pełnomocnik Prezydenta Miasta ds. Uzależnień Damian Noremberg,  Katarzyna Wośko radna Rady Miejskiej w Radomsku oraz przedstawiciel Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Radomsku, Dariusz Kopeć.

Turniej sfinansowany z realizacji zadania publicznego – przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym. W organizację turnieju włączyła się Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim.
 

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 302

 
Trzeźwościowy turniej piłkarski
Wpisał: Jacek Paszewski   
06.11.2015.
Klub Wzajemnej Pomocy „Szansa” oraz Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Radomsku zapraszają na VII Otwarty Halowy Turniej Piłki Nożnej „Sympatyków życia w trzeźwości”.

Celem turnieju jest integracja środowisk abstynenckich oraz promowanie zdrowego stylu życia wolnego od alkoholu.

Zawody o puchar Prezes Klubu rozgrywane będą 8 listopada w hali Zespołu Szkolno-Gimnazjalny nr 7 przy ul. 11 Listopada 16. Rozpoczęcie turnieju godzina 9.00.

Turniej odbywa się przy współorganizacji Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim.

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 255

 
Młodzi przeciwko używkom
Wpisał: Jacek Paszewski   
12.09.2015.
Młodzież II LO w Radomsku włączyła się w akcję profilaktyczną. Wraz z Miejską Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz NTL przygotowano trzy spoty profilaktyczne, które wyemitowano na antenie lokalnej telewizji.

11 września prezydent Anna Milczanowska osobiście podziękowała młodzieży za zaangażowanie. Za działania profilaktyczne młodzież została nagrodzona kamerą cyfrową.

Spoty można zobaczyć TUTAJ TUTAJ oraz TUTAJ

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 318

 
30 lat Klubu Wzajemnej Pomocy Szansa
Wpisał: Jacek Paszewski   
07.09.2015.
Mija 30 lat odkąd w Radomsku do życia powołano Klub Wzajemnej Pomocy „SZANSA”. Z tej okazji członkowie klubu zapraszają na jubileuszowe obchody.

Obchody zaplanowano na 19 września w ZSG nr 6 przy ul. Makuszyńskiego 26.

Program :
16.00 XVIII Forum Trzeźwościowe  „Sam sobie przeszkadzam, żeby mieć dobre życie”
19.00 Miting otwarty
Zabawa taneczna - zespół „FENIX”

Patronat Honorowy objęła Prezydent Miasta Radomsko Anna Milczanowska. W organizację włączyła się Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Radomsku.

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 373

 
Letni piknik w praku Świętojańskim
Wpisał: Jacek Paszewski   
24.08.2015.
Na ostatnim letnim pikniku spotkali się mieszkańcy Radomska. Tym razem w parku Świętojańskim. Do profilaktycznej zabawy radomszczan zaprosiła również Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

W programie ostatniego pikniku w parku Świętojańskim w niedzielę 23 sierpnia,  znalazł się spektakl dla dzieci pt."Zdrowo i wesoło" w wykonaniu Agencji Artystycznej MocART. Na dorosłych czekał koncert Pawła Bączkowskiego pt. "Sceniczny koktajl muzyczny". Radomszczańscy strażacy przeprowadzili akcję profilaktyczną ukierunkowaną  na ograniczenie liczby ofiar pożarów oraz zatruć tlenkiem węgla w Polsce "Zgaś ryzyko". Członkowie Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych podczas pikniku rozdawali ulotki o tematyce profilaktyki przeciw uzależnieniom. Rozmawiali z mieszkańcami o zjawisku przemocy domowej oraz promowali zdrowy, wolny od uzależnień tryb życia.

FOTOGALERIA Z PIKNIKU

Organizatorem pikniku był MDK, Miasto Radomsko, MKRPA, MOSiR, MOPS, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Radomsku.

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 364

 
III Radomszczański Festiwal Rowerowy. Program
Wpisał: Jacek Paszewski   
20.08.2015.
Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Radomsku zaprasza na III Radomszczański Festiwal Rowerowy, który odbędzie się w ostatni weekend sierpnia.
fot. M. Kałka

Program

29 sierpnia
godz. 10:00 – Maraton MTB (dystans 38 km) kat. wiekowe 12-14, 15-16, 17-18, 18+ lat start i meta: wjazd do lasu na Suchej Wsi
godz. 14:00 – Rowerowe Konkursy Sprawnościowe (skate park) rodzinny festyn rowerowy + grillowanie
godz. 16:00 – Piotr Bielak Trial Show + warsztaty BMX (skate park) – projekt Wakacje z Mistrzem współfinansowany przez PGE – Dystrybucja S.A. O/Łódź – Teren
godz. 17:00 – BMX JAM (skate park)

30 sierpnia

godz. 10:00 – Zaczepki rowerowe – rowerowa jazda na orientację (dystans do 25 km) start i meta: wjazd do lasu na Suchej Wsi
godz. 11:00 – Zjazd na trasie parkowej (park Solidarności ul. Armii Krajowej)
godz. 14:00 – Miodowy Rajd Rowerowy ( trasa: Radomsko – Podświerk – Jasień – Cadów – Orzechówek – Radomsko)
godz. 17:00 – BMX JAM (skate park)

Organizatorzy: Miasto Radomsko, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, BMXLife Sponsorzy: PGK Radomsko, MKRPA, Śląskie Centra Hurtowe Mazik & Wspólnicy

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 354

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 31 - 40 z 278

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość

Sondy

Czy odwiedziłeś/łaś już nasz profil naFacebooku?
 

Licznik odwiedzin


Polecamy


 
 
DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU