Menu Content/Inhalt
Strona główna

Najnowsze komentarze artykułów

Rusza projekt "Rodzina - dom b...
Kredytowe Zaufanie
Elektroniczna Niebieska Skrzynka i Niebieski Telefon Zaufani...
29/08/14 15:40 czytaj całość
przez Ola

Wesołych Świąt
ZYCZENIA DLA WSZYSTKICH
Dolaczajac sie do tych zyczen zycze Wszystkim nadziei, wlasn...
22/12/12 15:43 czytaj całość
przez Ania

Finał konkursu "Miłość z podb...
Co dalej z "Listami Nadziei"
Piszę , bo śledze konkurs od początku. Wyczekiwałam jego zak...
13/07/12 19:46 czytaj całość
przez aurora

Finał konkursu "Miłość z podb...
Niebo napewno znow bedzie niebieskie...
Niebo napewno znow bedzie niebieskie i milosc i wiara i nadz...
21/06/12 11:54 czytaj całość
przez Anna R.

30 lat Klubu Wzajemnej Pomocy Szansa
Wpisał: Jacek Paszewski   
07.09.2015.
Mija 30 lat odkąd w Radomsku do życia powołano Klub Wzajemnej Pomocy „SZANSA”. Z tej okazji członkowie klubu zapraszają na jubileuszowe obchody.

Obchody zaplanowano na 19 września w ZSG nr 6 przy ul. Makuszyńskiego 26.

Program :
16.00 XVIII Forum Trzeźwościowe  „Sam sobie przeszkadzam, żeby mieć dobre życie”
19.00 Miting otwarty
Zabawa taneczna - zespół „FENIX”

Patronat Honorowy objęła Prezydent Miasta Radomsko Anna Milczanowska. W organizację włączyła się Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Radomsku.

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 411

 
Letni piknik w praku Świętojańskim
Wpisał: Jacek Paszewski   
24.08.2015.
Na ostatnim letnim pikniku spotkali się mieszkańcy Radomska. Tym razem w parku Świętojańskim. Do profilaktycznej zabawy radomszczan zaprosiła również Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

W programie ostatniego pikniku w parku Świętojańskim w niedzielę 23 sierpnia,  znalazł się spektakl dla dzieci pt."Zdrowo i wesoło" w wykonaniu Agencji Artystycznej MocART. Na dorosłych czekał koncert Pawła Bączkowskiego pt. "Sceniczny koktajl muzyczny". Radomszczańscy strażacy przeprowadzili akcję profilaktyczną ukierunkowaną  na ograniczenie liczby ofiar pożarów oraz zatruć tlenkiem węgla w Polsce "Zgaś ryzyko". Członkowie Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych podczas pikniku rozdawali ulotki o tematyce profilaktyki przeciw uzależnieniom. Rozmawiali z mieszkańcami o zjawisku przemocy domowej oraz promowali zdrowy, wolny od uzależnień tryb życia.

FOTOGALERIA Z PIKNIKU

Organizatorem pikniku był MDK, Miasto Radomsko, MKRPA, MOSiR, MOPS, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Radomsku.

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 414

 
III Radomszczański Festiwal Rowerowy. Program
Wpisał: Jacek Paszewski   
20.08.2015.
Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Radomsku zaprasza na III Radomszczański Festiwal Rowerowy, który odbędzie się w ostatni weekend sierpnia.
fot. M. Kałka

Program

29 sierpnia
godz. 10:00 – Maraton MTB (dystans 38 km) kat. wiekowe 12-14, 15-16, 17-18, 18+ lat start i meta: wjazd do lasu na Suchej Wsi
godz. 14:00 – Rowerowe Konkursy Sprawnościowe (skate park) rodzinny festyn rowerowy + grillowanie
godz. 16:00 – Piotr Bielak Trial Show + warsztaty BMX (skate park) – projekt Wakacje z Mistrzem współfinansowany przez PGE – Dystrybucja S.A. O/Łódź – Teren
godz. 17:00 – BMX JAM (skate park)

30 sierpnia

godz. 10:00 – Zaczepki rowerowe – rowerowa jazda na orientację (dystans do 25 km) start i meta: wjazd do lasu na Suchej Wsi
godz. 11:00 – Zjazd na trasie parkowej (park Solidarności ul. Armii Krajowej)
godz. 14:00 – Miodowy Rajd Rowerowy ( trasa: Radomsko – Podświerk – Jasień – Cadów – Orzechówek – Radomsko)
godz. 17:00 – BMX JAM (skate park)

Organizatorzy: Miasto Radomsko, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, BMXLife Sponsorzy: PGK Radomsko, MKRPA, Śląskie Centra Hurtowe Mazik & Wspólnicy

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 391

 
Zaproszenie na IX Zlot Radości
Wpisał: Jacek Paszewski   
18.08.2015.

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 306

 
Profilaktyczny piknik w parku Świętojańskim
Wpisał: Jacek Paszewski   
12.08.2015.
Wakacje powoli dobiegają końca. Z tej okazji w niedzielę 23 sierpnia w parku Świętojańskim odbędzie się ostatni tego lata piknik rodzinny, na który zaprasza m.in. Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

W programie przewidziany jest m. in. spektakl dla dzieci pt. "Zdrowo i wesoło" Agencji Artystycznej MocART, a dla dorosłych odbędzie się koncert Pawła Bączkowskiego pt. "Sceniczny koktajl muzyczny". Będzie można także zobaczyć akcję profilaktyczną Straży Pożarnej pt. "Zgaś ryzyko".

Organizatorami imprezy są: MDK, Miasto Radomsko, MKRPA, MOSiR, MOPS, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Radomsku.


Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 349

 
MKRPA w kampanii "Dopalacze kradną życie"
Wpisał: Jacek Paszewski   
31.07.2015.
Miasto Radomsko oraz Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przystąpili do akcji profilaktycznej "Dopalacze kradną życie". Kampania łączy wszystkie osoby, którym zależy na walce z tymi niebezpiecznymi substancjami.

30 lipca Ministerstwie Spraw Wewnętrznych podczas inauguracji kampanii, podpisany został pakt przeciwko dopalaczom. Do akcji dołączyło już wiele osób m.in. przedstawiciele mediów, środowiska naukowe, sportowcy - oraz instytucji i organizacji pozarządowych.

Celem kampanii ma być uświadamianie młodych ludzi o niebezpieczeństwach związanych z zażywaniem dopalaczy. Akcja ma być skierowana także dla rodziców, nauczycieli oraz innych osób, które mają kontakt z młodzieżą. Od lipca już ponad 1000 osób zatruło się tymi niebezpiecznymi substancjami. Oprócz działań policji skupionych na zatrzymywaniu osób rozprowadzających narkotyki, przewidziano także działania profilaktyczne i kampanię społeczną. Inauguracji kampanii towarzyszyła premiera spotu przygotowanego przez społeczność programu Komendy Głównej Policji „Profilaktyka a Ty”. Spot będzie emitowany na antenie Telewizji Polskiej.

Ruszyła także mapa inicjatyw antydopalaczowych. Na stronie www.msw.gov.pl/dopalaczekradnazycie zamieszczona została pełna lista podejmowanych lub planowanych działań profilaktycznych związanych z walką z tymi niebezpiecznymi substancjami.

W ramach akcji profilaktycznych w  Radomsku, zapraszamy na letni piknik w niedzielę 9 sierpnia. Więcej szczegółów TUTAJ

Bądź pierwszym który skomentuje | Odsłon: 327

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 41 - 50 z 285

Gościmy

Sondy

Czy odwiedziłeś/łaś już nasz profil naFacebooku?
 

Licznik odwiedzin


Polecamy


 
 
DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU